Eurexpo Lyon – GL events Exhibitions Turkey

Eurexpo Lyon

140.000 m²’lik yüzey alanı ve geniş ölçekli altyapısı ile Eurexpo Lyon, Paris’ten sonraki ilk 

Fransız fuar alanı olmakla beraber Avrupa’nın En İyi 14 fuar alanı arasında yer almaktadır.

Birbirinden bağımsız veya tam bağlantılı olmak üzere 7 salonu ile 2.000 m²’den büyük alanlar sunmaktadır. Bağımsız 3 girişe sahip özel otopark ve park alanlarıyla, aynı anda birçok etkinliği bünyesinde barındırabilmektedir.

Şehir merkezi ile Lyon Saint-Exupéry uluslararası havaalanı arasında yer alan Eurexpo Lyon, TGV istasyonlarından sadece 20 dakika uzaklıkta olmakla beraber, otellere olan yakınlığıyla mükemmel bir konuma sahiptir.

Her gün biraz daha gelişen fuar alanı, Paris’e gerçek bir alternatif olarak konumlandırılıyor. Yıl boyunca birbirinden önemli birçok fuar, sergi ve etkinlik Eurexpo Lyon’da düzenlenmeye devam etmektedir.

Yer Özellikleri
Yer Haritası
Düzenlenen Fuarlar
-
26 Eylül 2021
Paul Bocuse tarafından başlatılan Bocuse d’Or, dünya mutfaklarını ve şefleri ön plana çıkaran önemli bir yarışma olarak ortaya çıkmıştır
23 Eylül 2021
Sirha Lyon ziyaretçileri, sektör ile ilgili günümüzdeki ve gelecekteki fırsatlar ve iş dünyası hakkında keşifler sağlıyor ve ilham alıyor.
6 Eylül 2021
Paris’de başlayıp, organizasyonlarına Lyon’da devam eden Global Industrie, geleceğin endüstrisine ve uluslararası ticarete yönelik bir fuardır.