Sirha İstanbul – GL events Exhibitions Turkey

Sirha İstanbul

GL events Exhibitions Türkiye’nin düzenlediği Sirha İstanbul, restoran, otel ve yiyecek içecek sektörlerini bir araya getiren ve işletmelerin ihtiyaçlarının tamamına cevap veren Türkiye‘nin en prestijli uluslararası HORECA fuarı olma özelliğini taşımaktadır. Sektöre yönelik düzenlenen fuarlar arasında gıda, gıda dışı ürün ve hizmetlerin bir arada sunulduğu tek platform olan Sirha İstanbul, sektörün karar vericilerini tedarikçilerle buluşturan üst düzey bir etkinlik olarak büyük ilgi görmektedir. Sirha İstanbul, uluslararası düzeyde etkinlikler olan Şeflerin Olimpiyatı Bocuse d‘Or, Mutfakta Yaratıcılık Festivali Omnivore ve Dünya Pastacılık Kupası Coupe du Monde de la Pâtisserie İstanbul ayağına da ev sahipliği yapmakta, gastronomi trendlerini öne çıkarak tematik aktiviteler düzenlemektedir.  

Sirha İstanbul‘un katılımcı firma profilini gıda ürünleri, mutfak ekipmanları, ekmek ve pastacılık ürün ve ekipmanları, dondurma ürün ve ekipmanları, kafe–bar ürünleri ve içecekler, masaüstü servis ekipmanları, mobilya, dekorasyon ve tekstil, sektöre yönelik hizmet ve teknolojiler, hijyen ve temizlik ürünleri, kullan at ve ambalaj ürünleri firmaları oluşturmaktadır.

Sirha İstanbul‘un ziyaretçi profilini ise otel ve restoran sahipleri ile genel müdürleri, executive şefler ve pasta şefleri, F&B müdürleri ve satın alma müdürleri, kat hizmetleri, barmen ve baristalar, toplu ve event catering sektörü yöneticileri, ithalatçılar, toptancılar, bayiler, mimarlar, tasarımcılar, gurme dükkanlar, konsept mağazalar ve e–alışveriş perakendecileri oluşturmaktadır.  

Fotoğraflar
Fuar Detayları