Bepositive – GL events Exhibitions Turkey

Bepositive

Enerji sektörünün Fransa’daki ilk ve tek uluslararası fuarı olan BePOSITIVE, iki senede bir Lyon, Euroexpo fuar merkezinde gerçekleşmektedir. Enerji teknolojileri konusunda son gelişmeler, tekonolojiler, ekipmanlar, sistemler ve inovasyonların yer aldığı BePOSITIVE, yarının karbonsuz dünyasını tüm oyuncular ve bina ve enerji sektörleriyle birlikte inşa etmeyi hedefliyor. 

 Enerjinin tüm dallarının ele alındığı fuarda, sektör profesyonelleri, enerji verimliliği, enerji dönüşümü ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı gibi birçok konudaki çalışmaları deneyimleme şansı bulmaktadırlar.

BePOSITIVE her biri kendi alanında lider olan, sürdürülebilir yapı sektöründe birleştirici olan ve birbirini tamamlayan dört ayrı fuarı bünyesinde barındırıyor.

• Yeni Enerji Sistemleri (Fotovoltaik, Diğer yenilenebilir enerjiler, Depolama, Şebeke dağıtımı ve yönetimi, Dış aydınlatma, Sürdürülebilir hareketlilik)

• Binalarda enerji (Termal Konfor, Hava işleme ünitesi, Su yönetimi, Ev otomasyonu, Elektronik cihazlar, İç mekan aydınlatması )

• Sürdürülebilir binalar (Yapı Kaplama, Doğrama ve Kaplama, Ahşap binalar, Biyo bazlı malzemeler, Bina Enformasyonu Modellemesi (BIM) )

• Ahşap enerjisi – Flam’expo (Bacalar, Odun sobası, Yanıcı maddeler, yapımı, teslimi ve depolanması, Kanallar (Ducts) ve bacalar, Diğer cihazlar, bileşenler, aksesuarlar)

Fotoğraflar
Fuar Detayları